Сьогодні в ТРЦ "Любава" відбудеться дитяча акція "Намалюй прапор"

Сьогодні в ТРЦ "Любава" відбудеться дитяча акція "Намалюй прапор" «Демократичний Альянс» запрошує батьків із дітьми 5 березня о 14 годині 30 хвилин у ТЦ «Любава» на творчу акцію «Намалюй прапор».
Завтра діти намалюють український прапор та прапори інших держав, які дітям подобаються.

Протягом останніх трьох місяців поряд із нами постійно були наші діти – вони чули наші розмови, ми брали їх на мирні мітинги у спокійний час, вони дивились новини о телевізору – іноді страшні, іноді незрозумілі. Діти будують на майданчиках барикади, вони грають у «своїх та беркут», вони розпитують батьків про фашистів та бандерівців, вона разом із нами досліджують тонкощі геополітики, часто роблячи неймовірно точні та дуже дорослі висновки. І як би ми не намагались, повністю уберегти наших дітей від негативу та страхів нам не вдалось. Тому необхідно зараз перевести їхню цікавість та причетність у поле гри та творчості.

Також відбудеться імпровізована виставка-фотосушилка із фотографіями Майдану, зробленими черкасцями у різні періоди нашої революції, а також найвідомішими роботами професійних фотографів.
05.03.2014 10:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter