Колишні черкаські менти знову пікетують УМВС з вимогою відставки Бойка (відео)

Завтра, 5 березня, черкащани проведуть масштабний пікет з вимогою звільнення нещодавно призначеного очільника обласної міліції Леоніда Бойка. Про це інформує Про Головне.
Черкащани вже неодноразово вимагали звільнення Бойка, який працював на керівних посадах за часів губернатора-регіонала та якому закидають участь у корупційних схемах.
Бойко під тиском ветеранів міліції та громади тричі писав рапорт на звільнення, однак чи то рапорт не дійшов до міністра, чи з думкою громади вирішили не рахуватися, Леонід Бойко спокійно продовжує працювати на посаді.
З такими обставинами не збираються миритися черкащани. Вони вийдуть завтра на «контрольний» пікет у Черкасах та у Києві.
До Києва їдуть ветерани міліції, громадські активісти на 13.30 до МВС по вул. Богомольця вимагати, аби міністр таки підписав рапорт на звільнення Бойка та не робив призначень усупереч волі громади.
У Черкасах пікет обласного управління міліції відбудеться о 12.00 біля обласного управління УМВС по вул. Смілянській.
Громадські активісти, політичні сили «Батьківщина», «Свобода», «Удар», Народна Самооборона, Правий сектор закликають усіх, хто підтримує очищення міліцейських рядів від корумпованості та скомпрометованих кадрів, прийти на підтримку пікетів.
04.03.2014 18:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter