Про всяк випадок: Черкаси готуються до життя в умовах надзвичайних ситуацій з російським акцентом

Як інформує Черкаська міська рада, відбулось екстрене засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням заступника міського голови Володимира Ромашова.

Під час обговорення була розглянута ситуація щодо сталої роботи підприємств із життєзабезпечення населення в умовах можливих надзвичайних ситуацій техногенного, природного та соціального характеру.

– Враховуючи складну ситуацію в країні, комісію переведено в режим підвищеної готовності реагування на обставини, що виникають, – повідомив Володимир Анатолійович.

Основні питання, що обговорювались на комісії: забезпечення функціонування на належному рівні в умовах припинення енергопостачання об’єктів медичної галузі (поліклінік, лікарень, пологових будинків) та підприємств, які відповідальні за тепло- та водопостачання, а також важливих потенційно-небезпечних підприємств міста.

– З огляду на можливу загрозу виникнення надзвичайної ситуації соціального характеру в нашій державі, проводиться перевірка системи оповіщення міста, готовності евакуаційних органів, забезпечення з матеріального резерву ПММ медичних закладів міста, уточнюються заходи щодо життєзабезпечення населення. Приміром, на сьогодні медичні заклади забезпечуються резервним пальним для роботи в умовах припинення енергопостачання, – зауважив Володимир Ромашов.

Крім цього, на сьогодні з 15 перевізниками укладені угоди на здійснення евакуаційних перевезень. У першу чергу – людей похилого віку, жінок та дітей. Загалом на ці цілі планується залучити 324 одиниць транспорту. Визначені місця для тимчасового перебування постраждалого населення. Також відповідна робота ведеться з підприємствами-надавачами послуг із забезпечення водою та продуктами харчування.
04.03.2014 08:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter