У Черкасах готуються до можливого оголошення мобілізації

У Черкасах готуються до можливого оголошення мобілізації Сьогодні відбулося позачергове засідання міського виконавчого комітету, яке провів секретар міської ради, в.о. міського голови Віктор Білоусов. Про це інформують у Черкаській міській раді. Його проведення було викликане складною суспільно-політичною обстановкою в державі та пройшло за участі керівників силових структур міста.

На виконання ст. 36 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.43 «Про загальний військовий обов’язок і військову службу», низки статей Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», а також відповідного розпорядження обласної державної адміністрації, на засіданні було проаналізовано стан підготовки до проведення невідкладних заходів з питань мобілізації людських і транспортних ресурсів на території м. Черкаси.

Розглянуто також питання щодо проведення необхідних робочих нарад, діяльність системи оповіщення громадян про можливе оголошення мобілізації, життєзабезпечення населення міста в особливий період тощо.
03.03.2014 18:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter