"Где-то за городом очень недорого" "тітушкозбирач" Береза придбав автомобіль Міцубісі Паджеро?

Є цікаві новини про легендарного тітушкозбирача землі Черкаської, людину, яка, блін, матіос-хератіос, мріє стати міністром освіти й науки України – про Вадима Березу.

Як повідомило Провінції інформоване джерело, напередодні нового року людину, яка дуже схожа на Вадима Березу (котрий офіційно заробляє трішки більше, ніж півтори тисячі гривень) бачили в черкаському автосалоні на вулиці Одеській.

До недавнього часу Вадим Береза пересувався на «Хюндай-Туксон», базова вартість цієї моделі стартує з позначки в 174 тисячі гривень.

Так от: в автосалоні на Одеській людина, схожа на Березу, оформила купівлю Джипу Міцубісі Паджеро білого кольору – зі шкіряним салоном та комплектацією під замовлення. Можна перейти за цим посиланням та познайомитися з технічними характеристаками та ціною на цей автомобіль. Ціна на Міцубісі Паджеро в Україні коливається в межах 300-400 тисяч гривень.
"Где-то за городом очень недорого" "тітушкозбирач" Береза придбав автомобіль Міцубісі Паджеро?

Цікаво, що на момент придбання автомобіля кредити під такі покупки в Україні практично не видавали.

«Провінція» пропонує читачам доповнити дану інформацію. Люди, які своїм розумом та лихою вдачею зуміли взяти все в епоху великого «пАкращення» – завжди викликають живий інтерес у читачів.
відео moliar72
02.03.2014 19:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter