Секретар РНБО: В Україні буде проведено часткову мобілізацію

В Україні буде проведено часткову мобілізацію військовозобов'язаних - це передбачено рішенням Ради нацбезпеки та оброни, яке було введено в дію Указом в.о. Президента України. Про це повідомив Секретар РНБО Андрій Парубій, передає УНН.
Згідно з цим рішенням, Міноборони має провести навчальні збори з військовозобов'язаними. Армія приводиться у повну бойову готовність. Як уточнив Парубій, мова йде про часткову мобілізацію.
Цим же рішенням МЗС доручено звернутися до країн-гарантів безпеки України згідно з Будапештським меморандумом (США, Великобританія) із закликом забезпечити безпеку України, провести консультації щодо цього в Україні.
Кабміну України цим же рішенням доручено виділити ресурси, необхідні для створення безпеки громадян України.
Крім цього, РНБО вирішило посилити охорону енергетичних об'єктів.
Як відомо, вчора Рада Федерації підтримала звернення президента РФ Владіміра Путіна та дала згоду на введення російських Збройних Сил РФ на територію Криму.
В.о. президента України О.Турчинов заявив, що Збройні сили України приведено в повну бойову готовність, а МЗС України передало звернення до НАТО з проханням розглянути використання усіх можливостей для захисту територіальної цілісності України.
02.03.2014 12:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter