Фарисейство: Тулуб пішов до Софронія молитися за упокій душ загиблих

Фарисейство: Тулуб пішов до Софронія молитися за упокій душ загиблих20 лютого в Україні оголошено Днем жалоби за загиблими під час масових акцій протестів.
Як інформують у Черкаській ОДА, в Свято-Михайлівському соборі священнослужителі відслужили молебень за упокій душ загиблих під час акцій протестів у столиці та припинення ворожнечі в країні.

Служба, яка розпочалася об 11-ій годині ранку, тривала майже годину. До спільної молитви долучилися і керівники області на чолі з головою ОДА Сергієм Тулубом. Святі отці та парафіяни помолилися за Україну, за людей та за мир і спокій у державі.

Митрополит Черкаський і Канівський владика Софроній під час молитви закликав Господа, аби обом сторонам конфлікту вистачило мужності для того, щоб припинити кровопролиття.

– Страшно дивитися, що робиться зараз в Україні, а тому ми можемо одне – звертатися до Бога. Просити його, аби він напоумив одних і зм’якшив серця інших, – звернувся до присутніх у храмі владика Софроній. – Та при цьому кожному з політиків треба добре думати над тим, що він робить? Навіщо зіштовхувати лобами мирний люд?

Настоятель храму закликав вірян дотриматися завтра строгого посту та до цілодобової молитви.

Після молебню голова облдержадміністрації Сергій Тулуб зауважив, що події, які зараз відбуваються в Україні, залишаться на совісті тих політиків, які закликають людей брати в руки вогнепальну зброю і знищувати все навколо себе.

– Жахливо, що українці воюють проти українців. У нас в країні є різні точки зору щодо розвитку держави, але в жодному разі ця розбіжність позицій не повинна ставати приводом для вбивства! – зазначив він.

Сергій Тулуб закликав всіх політиків, незалежно від партійності взяти відповідальність за людей і не допустити ескалації збройного конфлікту між співгромадянами.

Українцям потрібен діалог, а не воєнне протистояння! – зазначив він.
20.02.2014 14:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter