Повз Умань на Київ масово їдуть підозрілі автобуси з Одеси (відео)

Сьогодні близько 6 години-ої ранку очевидці повідомили, що біля «клєвєрного» мосту поблизу Умані стоять 18 автобусів та дві міліцейські автівки. Про це інформує 04744.info. Припускають, що автобуси наповнені так званими «тітушками».

Підїзджаючи до «клеверного» мосту, журналісти помітили, як два автобуси зі сторони Черкас з`їхали і поїхали в сторону Одеси. Під’їхавши до «кола» розв’язки Черкаси-Кіровоград, були помічені лише два екіпажі ДАІ, які перевіряли документи. Судячи з усього, автобуси, навіть за допомоги ДАІ, не ризикнули поїхати на Київ через пост громадських активістів біля Маньківки. Не сподіваючись на допомогу працівників ДАІ, вирішили помандрувати в сторону Черкас.
У районі Легедзино наздогнали колону автобусів. Кожен з них - з одеськими номерами, частина тонована. На автобусах була розміщена реклама перевізника. Це одеський перевізник.

Загалом нарахували 16 автобусів і мікроавтобусів. Всі вони прослідували в сторону Черкас. В тих салонах, які були не зашторені, вдалося помітити звичайних людей: жінок, дівчат, чоловіків старшого віку. Мабуть, це одеським «бюджетникам» влаштували екскурсію до Києва. Повертаючись до Умані, зустріли ще 6 автобусів з одеськими номерами, які рухались в напрямку Черкас.
20.02.2014 13:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter