Регіонал Гудзенко ініціює чергову перевірку діяльності очолюваного Ніною Набокіною ТОВ "Праймбуд"

Регіонал Гудзенко ініціює чергову перевірку діяльності очолюваного Ніною Набокіною ТОВ "Праймбуд" Із ініціативою перевірки нинішніх умов проживання колишніх мешканців гуртожитку на вул. Горького,4 Калініна,108 (примусово виселених новим власником приміщення гуртожитку), виступив на вчорашньому пленарному засіданні сесії міської ради депутат від Партії Регіонів Володимир Гудзенко. Про це інформує прес-служба Черкаської міської ради.

У січні цього року державна виконавча служба здійснила виселення 5 із 21 сімей, що мешкали у гуртожитку, відчуженому товариством «ПраймБуд». Решта 16 родин погодилися чекати на безкоштовне отримання однокімнатних квартир у реконструйованому гуртожитку, який «ПраймБуд» планує перетворити на багатоповерховий будинок. 5 сімей, які відмовилися від цих умов, примусово виселили у помешкання на вул. Нечуя-Левицького, 101.

За словами відселених громадян, нинішні умови проживання їх не задовольняють, та є нерівноцінними до попередніх, зокрема, щодо санітарних та інших норм.
І от тепер, на думку депутата Володимира Гудзенка, існують підстави для занепокоєння нинішніми умовами проживання примусово виселених мешканців, що звернулися по допомогу до депутата.

Володимир Гудзенко запропонував задіяти УМВС, прокуратуру та міську СЕС, аби провести обстеження запропонованих умов проживання виселених із гуртожитку мешканців.

Більшістю голосів депутати підтримали гудзенка, проголосувавши за звернення міської ради про створення відповідної комісії – у складі представників УМВС, прокуратури, СЕС, депутатського корпусу міськради, підприємства «ПраймБуд» та самих колишніх мешканців вищезгаданого гуртожитку.

нагадаємо. що директором ТОВ "Праймбуд" є депутат Черкаської міської ради Ніна Набокіна - один із найближчих соратників екс-мера Черкас Серія Одарича. У травні 2013 року за фактом дій ТОВ "Праймбуд" прокуратура проводила досудову перевірку.
19.02.2014 11:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter