У Черкасах змінено рух автобусу №21

У Черкасах змінено рух автобусу №21 Як інформують у прес-службі Черкаської міської ради, автобусний маршрут загального користування №21 «Річковий вокзал- Вулиця Пацаєва» подовжено на 500 метрів – до шкіл №31 та 33, що в мікрорайоні «Митниця». Таким чином забезпечені більш зручні умови для перевезення учнів до зазначених навчальних закладів.

Відповідне рішення було одностайно прийняте на останньому засіданні виконавчого комітету Черкаської міської ради, враховуючи протокольне доручення секретаря міської ради В.Б.Білоусова (від 31.01.2014 №628) та звернення директора Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №33 ім. Василя Симоненка Чорноіваненка М.О.

Тож, були внесені зміни до руху автобусного маршруту загального користування № 21 «Річковий вокзал – Вулиця Пацаєва». Зокрема, віднині рух за маршрутом здійснюється за такими вулицями:

у прямому напрямку – Героїв Дніпра, Козацька, Героїв Сталінграда, Гагаріна, Замковий узвіз, Байди Вишневецького, Шевченка, Смілянська, Ільїна, Горького, Петровського, Чехова, Ватутіна, Пацаєва;

у зворотному напрямку – Пацаєва, Ватутіна, Чехова, Петровського, Горького, Благовісна, Смілянська, Шевченка, Байди Вишневецького, Замковий узвіз, Гагаріна, Героїв Сталінграда, Козацька, Героїв Дніпра.
18.02.2014 11:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter