Черкаська прокуратура пропонує суду звільнити 12 "заручників Тулуба" й посадити їх під домашній арешт

Черкаська прокуратура пропонує суду звільнити 12 "заручників Тулуба" й посадити їх під домашній арешт Прокурорами до Соснівського районного суду міста Черкаси внесені клопотання про зміну 12 особам, які підозрюються у вчиненні 23 та 27 січня поточного року масових заворушень та захопленні Черкаської облдержадміністрації, запобіжного заходу із тримання під вартою на більш м’який. Про це інформує прес-служба прокуратури Черкаської області.
Зараз клопотання розглядаються у суді. Досудове розслідування триває.
Як нагадують у прокуратурі, звільнення підозрюваних у масових заворушеннях та захопленні державних будівель від кримінальної відповідальності можливо лише після виконання всіх вимог Закону України «Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань».
Зокрема, звільнення всіх зайнятих приміщень органів державної влади і місцевого самоврядування на всій території держави та розблокування транспортних комунікації на вулиці Грушевського, інших вулиць, як у Києві, так і в інших населених пунктах України.
12.02.2014 11:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter