У Черкасах демонтували 50-й кіоск, який просто розпався на шматки від старості

Торгівельний кіоск, що розташовувався на бульв. Шевченка (біля магазину «Фреш», неподалік вул. Пастерівська), став п’ятдесятою демонтованою за останні пів року незаконною тимчасовою спорудою у Черкасах.
У Черкасах демонтували 50-й кіоск, який просто розпався на шматки від старості

– коли кран зачепив кіоск за гачок, щоб завантажити на транспортний засіб, то кіоск просто розпався. В буквальному розумінні цього слова. І це не дивно, адже простояв він там близько 30 років. Це при тому, що тимчасова споруда згідно з існуючими нормами має бути раз на 5 років замінена на нову, а кожного року має бути проведений капітальний ремонт, – пояснив заступник директора департаменту-начальник управління інспектування департаменту архітектури, містобудування та інспектування Олександр Давиденко.
Він також зауважив, що демонтаж самовільно встановлених тимчасових споруд (до яких належать різноманітні кіоски, торгівельні павільйони, гаражі) здійснюється відповідно до рішення виконавчого комітету Черкаської міської ради, а у деяких випадках навіть за рішенням суду.

Олександр Давиденко розповів, що за останні пів року в Черкасах було здійснено інвентаризацію усіх існуючих тимчасових споруд.

– Перевірка виявила 288 незаконних тимчасових об’єктів, які підлягають знесенню. На сьогодні лишилось близько 230 таких споруд. Частину – власники прибрали самостійно, а решту довелося демонтувати примусово, – зауважив Олександр Григорович.
06.02.2014 17:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter