У Черкасах планують демонтувати 160 біл-бордів, які не вписуються у велику Схему

У Черкасах планують демонтувати 160 біл-бордів, які не вписуються у велику СхемуБорг операторів рекламного бізнесу перед міським бюджетом за розміщення на території Черкас об’єктів зовнішньої реклами становить близько 3 млн. грн.. Левова частина з них – великоформатні біл-борди, які згідно з прийнятою міськрадою Схемою розміщення рекламних споруд у м. Черкаси взагалі мають бути прибрані з центральних частин міста. Про це інформують у Черкаській міській раді.

– Така практика досить поширена у розвинених країнах світу, коли зовнішня реклама розміщується з користю для людей, а саме: на сміттєвих баках, лавочках тощо. До речі, у Черкасах ми теж прагнемо запровадити подібні підходи до розміщення зовнішньої реклами, замість існуючого, можна сказати, хаосу із жахливими біл-бордами, які у буквальному розумінні цього слова заполонили наше місто, – відзначає заступник директора департаменту-начальник управління інспектування департаменту архітектури, містобудування та інспектування Олександр Давиденко.

За його словами, за останні півроку в Черкасах було демонтовано 14 біл-бордів.

На часі – ліквідація ще близько 160 біл-бордів у різних мікрорайонах Черкас, по яким теж вже є прийнятті рішення виконавчого комітету Черкаської міської ради.
06.02.2014 13:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter