Черкаський Апеляційний суд випустив під домашній арешт ще двох в`язнів "23 січня"

Апеляційний суд Черкаської області 31 січня розглянув апеляцію сторони захисту на ухвалу Золотоніського міськрайонного суду від 25 січня 2014 року, якою Олександру Шульзі, за клопотанням слідчого, яке погоджено з прокурором, було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Захисник подав апеляційну скаргу, у якій просив скасувати ухвалу суду першої інстанції та у якості запобіжного заходу застосувати домашній арешт.
Ухвалою колегії суддів апеляційного суду Черкаської області задоволено клопотання сторони захисту, скасовано ухвалу суду першої інстанції, підозрюваного звільнено з-під варти та обрано для нього запобіжний захід у вигляді домашнього арешту на 60 діб із забороною брати участь у масових заходах.
Крім того, сьогодні Апеляційний суд Черкаської області не змінив ухвалу слідчого судді Соснівського районного суду м. Черкаси від 25.01.2014 року про застосування запобіжного заходу щодо Олега Снігура. Ще до початку засідання прокурор відкликав своє клопотання про зміну запобіжного заходу для Олега Снігура з домашнього арешту на тримання під вартою. Відтак мірою запобіжного заходу для Олександра Снігура залишається домашній арешт.
31.01.2014 14:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter