Черкаська міліція знайшла одну жінку, яка вважає, що в міліції не людей катують і тітушок кришують, а ще й злочини розслідують

Черкаська міліція знайшла одну жінку, яка вважає, що в міліції не людей катують і тітушок кришують, а ще й злочини розслідують У черкаській міліції знайшли нарешті черкащанку, яка вважає, що в цій структурі не над людьми знущаються та тітушок кришують, а злочини розслідують...

До Управління міністерства внутрішніх справ України в Черкаській області на ім’я керівника Управління Володимира Віталійовича Ліпандіна надійшов лист від 55-річної місцевої жительки, яка висловлює щиру подяку за високий професіоналізм і відповідальне ставлення до розслідуваної справи щодо побиття її чоловіка. Про це інформує СЗГ УМВС в Черкаській області.

«Начальнику УМВС України в Черкаській області генерал-майору міліції Ліпандіну В.В.
Шановний Володимир Віталійович!
Звертається до Вас Кіфіна Віра Олександрівна зі словами подяки Вам та Вашим співробітникам за розслідування справи про нанесення тяжких тілесних ушкоджень моєму чоловікові, ветерану Збройних Сил України Кіфіну Олександру Михайловичу.
До розслідування злочину був залучений старший оперуповноважений УКР майор міліції Петренко Сергій Петрович, завдяки його високопрофесійному та відповідальному підходу до справи вдалося досягти конкретних результатів.
Хочу також відмітити професійно проведений великий обсяг роботи і старшим слідчим Придніпровського райвідділу міліції в м. Черкаси Хандусем Андрієм Анатолійовичем.
Прошу Вас, шановний Володимире Віталійовичу, заохотити вказаних співробітників, так як вони своїм високим професіоналізмом і відповідальним ставленням до справи сприяють підвищенню ефективності боротьби зі злочинністю і зміцненню авторитету міліції серед населення».
31.01.2014 13:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter