Шоу марбельского одинака: На сесії Черкаської облради Тулуб написав таку інтимну записку, що вся фракція Регіонів обридалася

Шоу марбельского одинака: На сесії Черкаської облради Тулуб написав таку інтимну записку, що вся фракція Регіонів обридалася30 січня відбулося 28-ме засідання сесії Черкаської обласної ради. Як інформує прес-служба Черкаської ОДА, сплеском міжфракційної напруги став прохід опозиціонера Михайла Мушієка до президії, де «батьківщинівець» вручив ручки та папір губернатору і голові обласної ради – для написання заяви про відставку. А кульмінацією - зрештою, заява Тулуба, яку він виголосив з трибуни.
На цей час депутати від опозиції вже вийшли з сесійної зали.
Сергій Тулуб заявив наступне:
- Ось тут мені кажуть про недовіру, про відставку Валерія Петровича. І хто? Так звані «вожді», які закликали та догідливо виглядали заїжджих молодчиків, які вночі 26 січня штурмували облдержадміністрацію з «коктейлями Молотова»? Підбурювали натовп молоді, в тому числі неповнолітніх, на радикальні дії. А коли переповнений агресією натовп кинувся виламувати двері та бити вікна, підло стали за їх спинами. А потім під шумок повтікали і поховалися в сміттєвих баках. Боляче і дуже прикро, що в свої політичні ігрища такі горе-політики втягують дітей. При цьому, чужих! Своїх – ховають вдома..
Тулуб показав присутнім заяву, яку написав на прохання опозиції.
-А щодо ручки та аркуша, які мені передали так звані керівники, так званої опозиції. Ви чекали від мене заяву? Я написав!
Шоу марбельского одинака: На сесії Черкаської облради Тулуб написав таку інтимну записку, що вся фракція Регіонів обридалася

Депутатська більшість у складі фракцій Партії Регіонів, Комуністичної партії, Народної партії та позафракційних депутатів прийняла бюджет на 2014 рік.
30.01.2014 15:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter