Вілкул: В умовах соціальної напруги та складної погоди ми забезпечуємо роботу систем життєзабезпечення

Вілкул: В умовах соціальної напруги та складної погоди ми забезпечуємо роботу систем життєзабезпечення«Цей опалювальний сезон видався складним. Ми забезпечуємо сталу роботу систем життєзабезпечення в умовах значного погіршення погоди та соціальної напруги. Тому, перш за все, хочу висловити подяку всім службам – комунальникам, рятувальникам, енергетикам, дорожникам, місцевим органам влади – всім тим, хто кожної миті стоїть на заваді колапсу. І забезпечує за будь-яких умов людям тепло, воду, електроенергію, газ, роботу громадського транспорту. Розчищає дороги та ліквідує аварії. Рятує людські життя», – сказав в.о. віце-прем’єр-міністра Олександр Вілкул на засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Він зазначив, що за таких умов забезпечення нормального функціонування систем життєзабезпечення можливе лише при посиленому цілодобовому режимі роботи всіх служб.
Всього за 4 місяці з початку опалювального сезону сталося майже 350 локальних пошкоджень інженерних мереж (це майже 90 щомісяця). А також - 7 великих аварій з відключенням від мереж значної кількості житлових будинків.
«Уряд жорстко контролює, щоби всі пошкодження інженерних мереж усувалися протягом доби», – сказав Олександр Вілкул.
Він зазначив, що Уряд і надалі буде надавати регіонам необхідну допомогу. Сьогодні на засіданні Кабміну було прийнято протокольне доручення Міністерству фінансів терміново вирішити питання фінансування в розмірі 100 млн грн. Цю суму Держказначейство має проплатити Укравтодору на забезпечення безперебійної роботи снігоприбиральної техніки та для придбання посипкового матеріалу.
30.01.2014 13:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter