У Черкасах прибирають сніг аж "тридцять одиниць техніки"

У Черкасах прибирають сніг аж "тридцять одиниць техніки"Сильні снігопади в Черкасах додали клопоту комунальникам. Як інформують у міській раді Черкас, на розчищення міських доріг була залучено близько тридцяти одиниць техніки, з них – 5 комбінованих дорожніх машин, два солерозкидачі, один грейдер, решта – трактори та навантажувачі. А також використано понад 12 тон солі та 8 кубів соляного розчину для обробітку дорожнього покриття.

– Сіль та соляний розчин використовується задля того, аби не допустити прилипання снігових опадів до асфальту, що під колесами автівок при низьких температурах згодом перетворюється на крижане покриття. Тоді як снігоприбиральна техніка на добу здійснює кількаразове розчищення снігу, у тому числі – у нічний та вечірній час, аби не відбувалось утворення, так званих, накатів на дорогах. Крім цього, використовується соляно-піщана суміш для посипання пішохідних спусків та доріжок, – пояснює перший заступник директора департаменту-начальник управління житлово-комунального господарства департаменту ЖКК Черкаської міської ради Алла Грохольська.

За її словами, в першу чергу роботи з розчищення снігу здійснюються на головних транспортних артеріях Черкас: магістральних та центральних вулицях, а також інших дорогах з інтенсивним рухом.

– Звісно, одномоментно розчистити сніг на всіх дорогах і тротуарах міста ні технічно, ні фізично немає змоги, тим паче, коли фактично добу безперестанку хурделить. Проте у Черкасах ні на мить не зупиняється робота з прибирання міських автошляхів та тротуарів, – відзначила Алла Олександрівна.

А також звернулась до містян з розумінням поставитись до тимчасових незручностей, викликаних несприятливими погодними умовами.
29.01.2014 11:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter