200 приватних осель у Черкасах через аварію на водогоні залишилися без води

200 приватних осель у Черкасах через аварію на водогоні залишилися без водиЗа повідомленням прес-службі міської ради Черкас, між вулицею Крилова та провулком Молдавський, що у Черкасах, трапився порив водогону з холодною водою. У результаті цієї аварійної ситуації без холодної води лишилось близько двохсот приватних домоволодінь, які отримували водопостачання від цієї мережі. Про це розповіла перший заступник директора департаменту-начальник відділу житлово-комунального господарства департаменту ЖКК Черкаської міської ради Алла Грохольська.
За її словами, зараз на місці пориву працюють бригади КП «Черкасиводоканал», які здійснюють розкопку верхнього шару грунту, аби дістатись до аварійної ділянки.
– Роботи ускладнюються несприятливими погодними умовами. Адже сьогодні практично постійно хурделить, низька температура повітря. До того ж комунальникам доводиться фактично довбати мерзлу землю, аби дістатись місця пориву. Проте, незважаючи на всі ці негаразди, роботи тривають, аби в максимально короткі терміни ліквідувати аварійну ситуацію та налагодити подачу холодного водопостачання до осель містян, – повідомила Алла Олександрівна.
28.01.2014 15:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter