Регіонали нашвидкуруч створили в Черкасах другу Народну раду з правильними активістами - Ходаком, Беззубенко та Мельниковим

Черкаські регіонали вирішили, що вони нічим не гірше за «активіста Одарича» та вільних демократів з «прімкнувшим» до них Радуцьким. Учора в міській раді Черкас з`явилася друга в обласному центрі Народна рада на чолі з депутатом Черкаської облради Володимиром Ходаком. До її складу увійшли члени Партії регіонів та їхні сателіти.

Як інформують у прес-службі Черкаської міськради, громадське обговорення щодо ситуації, яка склалась у Черкасах і Україні загалом, щодо вандальських дій невідомих осіб із захоплення адмінбудівель та псування майна, відбулось у приміщенні Черкаської міської ради. У дискусії взяли участь ветерани, депутати обласної та міської рад, представники громадських організацій, а також небайдужі жителі Черкас.
У підсумку обговорення було прийнято рішення створити Народну раду Черкас, яка захищатиме і відстоюватиме інтереси громадян. Її головою у процесі одностайного голосування було обрано депутата обласної ради Володимира Ходака.
Заступник міського голови Черкас Віктор Беззубенко акцентував на необхідності убезпечити і захистити місто та його громадян від всіляких провокацій та насильницьких дій учасників, так званих, мирних зібрань, які опівночі штурмують адміністративні будівлі, у тому числі із використанням легкозаймистих сумішей.
Під час виступу голова фракції Партії регіонів у Черкаській міській раді Ігор Мельников звернувся з проханням консолідувати зусилля громадськості і влади задля забезпечення миру і спокою у місті та державі загалом.
– Треба сідати за стіл переговорів, обговорити ситуацію, що склалась, і шукати мирні шляхи порозуміння та вирішення конфліктів. Адже найбільшою цінністю є здоров’я та життя громадян, – наголосив Ігор Петрович.
Тоді як присутня на зібранні депутат обласної ради Наталія Горбенко звернулась до всіх батьків і матерів з проханням утримати своїх синів та дочок від втягнення у вуличні сутички та участі у різноманітних акціях протесту, куди ті в більшій мірі потрапляють з цікавості. Адже наслідки від цього часом стають вкрай трагічними.
28.01.2014 11:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter