Черкащанка Анна Харченко взяла участь в акції на візках на Майдані під гаслом : "По нас ви теж будете стріляти, шановно владо?"

Черкащанка Анна Харченко взяла участь в акції на візках на Майдані під гаслом : "По нас ви теж будете стріляти, шановно владо?"Як інформують «Вечірні Черкаси», черкащанка Анна Харченко взяла участь у акції на візках, що пройшла на київському майдані. Тримаючи в руках плакати, її учасники вирушили від першої барикади біля ЦУМу до Майдану.
- Акцію зібрала моя колега Уляна Смірнова. Ми пройшлись із плакатами "По нас ви теж будете стріляти, шановна владо?" та "Припиніть агресію!" по Майдану. Особисто я пишаюсь витримкою людей, які вийшли відстоювати інтереси українців. І підтримую виключно мирний шлях цього протистояння з обох боків. Я говорила про те, що наш вихід і наші плакати - це як білий прапор - ми, очевидно, потребуємо захисту. І якщо комусь Майдан ввижається виключно дужими чоловіками, то ми наголосили, що це ще і мирні громадяни, які фізично не можуть стояти на Майдані, проте хочуть гідних умов життя у правовій державі, і, таким чином, теж є часточкою Майдану. Ми просили всі сторони конфлікту мати терпіння, а владу - підходити до ситуації виважено і виключно мирно та почути людей.
28.01.2014 10:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter