Активіст Одарич та інші члена Народноі ради Черкас просять уряди Грузії, Ізраілю, Австрії та Іспанії накласти арешт на майно Тулуба та його родини

У Придніпровському райвиконкомі триває засідання Народної ради Черкас, яка має взяти на себе повноваження міської ради. Про це інформує Дзвін. Учасники зібрання голосують за кандидатури, які б увійшли до складу Народної ради Черкас. У переліку – 33 особи.
Серед кандидатура – громадські діячі Таїсія Плахута, Сергій Гончар, Анатолій Рекун, Юрій Сас; депутати міської ради Ніна Набокіна, Наталія Коваленко, Олег Ліходькін; екс-мер Черкас Сергій Одарич, колишній керуючий справами міськвиконкому Микола Кудрявцев та інші.
Учасники засідання прийняли кілька резолюцій, якими звертаються до президента й парламенту з вимогою розформувати спецпідрозділ “Беркут”, розслідувати всі звірства, скоєні “беркутівцями”, відпустити затриманих унаслідок “зачисток”. Також серед вимог – скасування диктаторських “законів 16 січня” та повернення Контитуції до зразка 2004 року. Черкащани вимагають формування уряду народної довіри замість нинішньного Кабміну.
Також серед прийнятих – резолюція про створення муніципальної міліції та звернення до західних областей України з проханням направити підрозділи міліції для захисту Черкас від свавілля луганського “Беркуту”, що нині орудує в Черкасах.
Також була прийнята резолюція про недовіру секретарю міськради Білоусову і про розпуск виконавчого комітету.
Як передає кореспондент “Дзвону”, засідання також прийняло звернення до членів Партії регіонів із закликом вийти з партії. Інакше громада Черкас буде вважати їх відповідальними за всі безчинства, які кояться останніми днями на вулицях міста. Плюс учасники зібрання прийняли резолюцію про заборону діяльності Партії регіонів і Компартії на території міста.
Народна рада також звернулася до урядів Грузії, Їзраїлю, Австрії та Іспанії з проханням застовувати санкції проти губернатора області Тулуба. Зокрема, йдеться про заборону в’їзду до цих країн та накладення арешту на нерухомість Тулуба і його родичів.
27.01.2014 17:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter