Сльози крокодила...Тулуб відвідав у лікарні ледь не вбиту дівчину та постраждалого міліціонера

Як інформує прес-службі Черкаської ОДА, голова Черкаської обласної державної адміністрації Сергій Тулуб у зв’язку з напруженою ситуацією в країні та подіями в області достроково вийшов із відпустки.
Сльози крокодила...Тулуб відвідав у лікарні ледь не вбиту дівчину та постраждалого міліціонера

Сьогодні він із робочим візитом відвідав Черкаську Третю міську лікарню швидкої медичної допомоги та поспілкувався з її персоналом.
Сергій Тулуб оглянув приміщення лікарні й обговорив із головним лікарем Олександром Федоруком проблеми закладу. Зокрема, мова йшла про фінансування й придбання сучасного обладнання.
Також голова облдержадміністрації відвідав двох постраждалих під час спроби захоплення протестувальниками будівлі ОДА – 27-річну Ольгу Галушко та заступника начальника Соснівського райвідділу міліції Віталія Кравченка.
Дівчину з тяжкою травмою голови одразу госпіталізували у нейрохірургічне відділення Третьої міської лікарні швидкої медичної допомоги в Черкасах та прооперували. За словами медиків, наразі її стан є стабільно тяжким.
– Завдяки проведеному лікуванні спостерігаємо хоч і слабку, та все ж позитивну динаміку. Якщо після операції пацієнтка була в стані тяжкої коми, то зараз уже є певні зрушення, втім робити прогнози зарано, – сказав головний позаштатний нейрохірург області Денис Годлевський, якого залучили до лікування дівчини.
Під час відвідування хворої очільник області поспілкувався з її мамою. Сергій Тулуб запевнив, що лікування Ольги знаходиться під його особистим контролем.
– Я поспілкувався з лікарями і щиро радий тому, що є надія на одужання вашої доньки, – сказав він. – Я більш ніж впевнений, медики зроблять все від них залежне для того, щоб поставити Ольгу на ноги, але зараз ми можемо сподіватися тільки на Бога. Будемо молитися, аби ця молода людина якнайшвидше одужала.
У цій же лікарні перебуває постраждалий міліціонер – заступник начальника Соснівського райвідділу міліції, начальник міліції громадської безпеки Віталій Кравченко. Закриту травму живота й грудної клітини правоохоронець отримав того ж вечора під час штурму ОДА.
– Того дня на Соборній площі я забезпечував громадський порядок, – каже міліціонер. – Я закликав протестувальників зупинитися і не чинити протиправних дій. Але вони мене не слухали, били вікна та хватали нас – правоохоронців – за формений одяг і намагалися зірвати пагони... Я отримав кілька ударів, після чого знепритомнів і, на жаль, далі нічого не пам’ятаю...
Сергій Борисович подякував йому за вірну службу та побажав скорішого одужання.
– Я бачу сьогодні на лікарняних ліжка дві молоді людини. Обоє постраждали внаслідок подій 23 січня, – сказав він. – Одна з них – Ольга Галушко – з тяжкою травмою голови й перебуває зараз у комі. Це молода й активна дівчина, аспірантка й екскурсовод, яка має певні цілі у своєму житті, погляди і власну точку зору. Своїм перебуванням під час пікету намагалася відстояти громадянську позицію. Другий – працівник міліції Віталій Кравченко – того вечора охороняв громадський порядок, виконуючи свої службові обов’язки. Постраждали обидві сторони. На мою думку, вихід з цього один – сідати за стіл переговорів і домовлятися. Хотілося б вірити, що вже найближчими днями все завершиться. Тому що найбільша втрата – це втрата життя чи здоров’я людини.
25.01.2014 20:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter