У Чорнобаї 7 затриманих "штурмовиків" Черкаської ОДА отримали по 2 місяці арешту

Щойно в смт. Чорнобай завершився суд щодо обрання міри запобіжного заходу для 7 затриманих, які в ніч із 23 на 24 січня брали участь у протесті біля Черкаської облдержадміністрації. Про це інформує Дзвін.
“Усім дали 2 місяці арешту. Зараз з’ясовуємо інформацію по прізвищам. Нині під судом зібралося більш ніж півсотні активістів, вирішуємо, як будемо діяти”, – повідомляє керівник черкаського УДАРу Віталій Ілляшенко.
За його даними, нині в судах у Золотоноші та Смілі тривають засідання над затриманими – 7 осіб судять в Золотоноші, двох – у Смілі. Одного затриманого транспортують з Городища в Канів. На 15.00 годину заплановано судове засідання над затриманими у Соснівському райсуді в Черкасах.
Ілляшенко прогнозує, що всім затриманим суд обере 2 місяці арешту.
“У Черкасах судитимуть від сили 10-20 осіб, бо багатьох затриманих розкидали по районах, – зазначає Ілляшенко. – За вказівкою Тулуба штучно розкидали людей, аби утруднити втручання захисників та депутатів. Проте через це піднімаються люди на місцях. Бо в районних центрах суди такого характеру – прецедент”.
25.01.2014 13:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter