Прокурор Черкаської області обіцяє усім "загарбникам" приміщення Черкаської ОДА кримінальну відлповідальінсть

Прокурор Черкаської області обіцяє усім "загарбникам" приміщення Черкаської ОДА кримінальну відлповідальінсть Прокурор Черкаської області Геннадій Дем`яненко звернувся до жителів області з приводу подій у Черкаській ОДА.
«Мешканці міста Черкаси та області, припиніть свавілля та протиправні дії. Не порушуйте закони. Адже усім незаконним вчинкам буде надано відповідну правову оцінку», - сказав Геннадій Дем’яненко.
За його словами, правоохоронними органами будуть розслідувані усі факти захоплення адміністративних будівель, блокування роботи державних установ та перекриття доріг.
Крім того, прокурор зазначив про існування кримінальної відповідальності і за поширення закликів, спрямованих на вчинення правопорушень.
«Прошу громадян не піддаватися на політичні провокації. Адже ті, хто сьогодні підбурює вас на протизаконні дії не будуть замість вас відповідати за вчинені вами правопорушення», - додав прокурор області.
За фактом масових заворушень і блокування адмінбудівлі Черкаської облдержадміністрації органами внутрішніх справ відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінальних злочинів, передбачених ч. 1 ст. 294 та ч. 2 ст. 341 КК України.
23.01.2014 22:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter