Затриманого за хабар керівника міськрайонного управління Держкомзему суд відпустив під заставу в 30 тисяч гривень

СЗГ УМВС області повідомляє подробиці затримання керівника міськрайонного управління Держкомзему у м. Черкаси та Черкаському районі.

Протягом березня - квітня цього року до працівників УДСБЕЗ УМВС України в Черкаській області почала надходити інформація про те, що керівник міськрайонного управління Держкомзему у м. Черкаси та Черкаському районі за сприяння в отриманні необхідних документів для продажу земельних ділянок вимагає з громадян кошти. Інформація була перевірена та знайшла своє підтвердження. Оперативники УДСБЕЗ пильніше придивилися до «діяльності» цього чиновника і з’ясували, що той в даний час вимагає чергового хабара від громадянина, який має намір купити земельну ділянку та переоформити її на себе.

Як повідомив начальник УМВС України в Черкаській області генерал-майор міліції Валерій Дерновий, за сприяння в оформленні документів для продажу земельної ділянки, прискоренні процедури переоформлення цієї ж земельної ділянки на іншу особу та видачі державного акту на право власності на землю, держслужбовець зажадав 10 тисяч доларів США. Чиновника працівниками міліції було затримано саме під час того, як він власноручно забирав зазначену суму із заздалегідь обумовленого місця.

Наразі проводяться слідчо-оперативні заходи, встановлюється причетність цього чиновника та інших осіб до аналогічних корупційних діянь.
Прокуратурою Черкаської області порушено кримінальну справу за ст. 368 ч.3 КК України «Одержання хабара», ця стаття передбачає позбавлення волі терміном від 8 до 12 років та конфіскацію майна хабарника.

Вирішується питання про затримання чиновника в порядку ст. 115 КПК України.

P.S. 9 квітня суддею Придніпровського районного суду затриманого відпущено під заставу в сумі 30 тисяч гривень.
10.04.2012 17:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter