Стало відоме ім`я вбитого протестувальника - це вірменин з Дніпропетровська Сергій Нігоян

Молодим чоловіком, якого застрелили на вулиці Грушевського є Сергій Нігоян. Про це повідомляють джерела Української правди.
"Це Нігоян Сергій - активний учасник Євромайдану", - сказав співрозмовник.
За словами джерела, він отримав одне кульове поранення в шию, одне – в голову. Невідомо, які саме кулі було використано, бо це з'ясують лише після розтину.
Стало відоме ім`я вбитого протестувальника - це вірменин з Дніпропетровська Сергій Нігоян
Сергій Нігоян

Сергій народився і жив в Україні, у селі Березнуватівка Дніпропетровської області. На Євромайдан приїхав 8 грудня. В проекті Єлюди він розповідав, що із самого початку дивився по ТВ новини про Майдан і не міг спати ночами.
7-го грудня сусід із села підвіз його до Дніпропетровська. Сергій шукав, де у Дніпропетровську збираються люди, щоб підтримати київський Євромайдан. Шукав, шукав і не знайшов. Тоді поїхав на вокзал. Купив квиток на потяг до Києва. Батькам зателефонував уже з Майдану. "Батько запитав, ти куди зник?", - переказував розмову хлопець. Коли дізнався, де син, дуже розхвилювався, просив бути обережним.
Сергій спав у наметі або у будинку профспілок. На питання, чому приїхав на Майдан, відповідав: "Це моє майбутнє теж. Мені жити у цій країні".
Джерела також підтвердили смерть ще однієї людини, яка напередодні впала з 13-метрової колонади стадіону Динамо. Він загинув у реанімації.
Українська правда
22.01.2014 10:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter