"У Багдаді все спокійно": завтра в Черкасах Тулуб з прісними відзначатимуть Акт злуки

"У Багдаді все спокійно": завтра в Черкасах Тулуб з прісними відзначатимуть Акт злуки Як інформують у Черкаській ОДА, 22 січня на виконання Указу Президента України «Про відзначення в Україні пам’ятних дат та професійних свят», з нагоди 95-ої річниці проголошення Акта злуки, на Черкащині передбачається святкування цієї вікопомної події.
У цей день на Черкащині свято розпочнеться із вранішнього молебню в усіх церквах області.
О 10.00 відбудеться покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку за участю представників влади, громадських і релігійних організацій, політичних партій, студентської та учнівської молоді. Урочисті заходи продовжаться о 14-00 у приміщенні обласної філармонії, де пройдуть офіційна частина та святковий концерт.
Цього дня урочистості відбудуться в усіх містах і районах Черкащини, зокрема: покладання квітів до пам’ятників та пам’ятних знаків, присвячених видатним державним діячам, іншим особам, які зробили вагомий внесок у державотворення, діятимуть документальні фотовиставки та експозиції, пройдуть конференції, лекції, засідання «круглих столів», інші просвітницькі заходи з нагоди Дня Соборності та Свободи України у загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих навчальних закладах, закладах культури.
21.01.2014 15:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter