Білоусов почав нерівно дихати на "забєлінський ринок" біля ЦДЮТ

У Черкасах перевірять доцільність існування комунального ринку біля Палацу дитячої та юнацької творчості. Як інформують у Черкаському МВК, відповідне доручення дав сьогодні на щотижневій нараді з керівниками структурних підрозділів секретар міської ради Віктор Білоусов першому заступнику міського голови Черкас Віктору Беззубенку та начальнику департаменту економіки та розвитку Ірині Удод.
– Прошу розглянути доцільність існування комунального ринку біля Палацу дитячої і юнацької творчості ЧМР, розробити альтернативний план його перенесення та створення на його місці відпочинкової зони із розміщенням там дитячого спортмайданчика, – сказав Віктор Білоусов.
Термін виконання доручення – до кінця січня 2014 року.
Центр дитячої та юнацької творчості Черкаської міської ради є одним із найбільших позашкільних закладів області, тут за 61 напрямком творчої діяльності навчаються майже 3,5 тисячі дітей. У Центрі функціонують 229 навчальних груп, займаються 8 зразкових та 1 народний колектив. З дітьми працюють 170 керівників (98 з них – педагоги). Вихованці закладу постійно виборюють високі призові місця на різноманітних конкурсах та фестивалях всеукраїнського і міжнародного рівнів.
21.01.2014 13:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter