Апеляційний суд узяв Жмаєва під домашній арешт. Анонсованої розповіді про те, хто "підставив кроліка Роджера"не буде?

Апеляційний суд узяв Жмаєва під домашній арешт. Анонсованої розповіді про те, хто "підставив кроліка Роджера"не буде? Як повідомляють у прес-службі прокуратури Черкаської області, прокуратурою вручено письмову підозру директору одного із комунальних підприємств міста Черкаси, депутату міської ради у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 368 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди у великому розмірі).
Як повідомлялось раніше, вказана особа вимагала у приватного підприємця неправомірну вигоду у розмірі 125 тис. грн. за надання дозволу на розміщення малих архітектурних форм на території ринків.
11 січня судом клопотання слідчого прокуратури задоволено та відсторонено посадовця від посади директора комунального підприємства міста Черкаси.
Також сьогодні Апеляційним судом Черкаської області підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.
Як ми вже повідомляли, сьогодні о 16 годині в Черкаському прес-клубі мала відбутися прес-конференція директора черкаського КП «Черкаські ринки» Дениса Жмаєва. Анонсовано, що депутат Черкаської міськради мав намір розказати, хто і як його «підставив».
17.01.2014 15:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter