Черкаський підприємець встановить у місті 10 лавочок з рекламою

Черкаський підприємець встановить у місті 10 лавочок з рекламоюЧлени міського виконавчого комітету підтримали ФОП «Хіміч», який звернувся з проханням надати дозвіл на розміщення реклами на спинках 10 лавочок, які цей же підприємець зобов’язався встановити власним коштом неподалік магазину АТБ по бульвару Шевченка (між вулицями Героїв Сталінграду та Паризької Комуни). Про це інформує прес-служба виконавчого комітету Черкас.
Як повідомив в.о. начальника відділу реклами та дизайну міського середовища Черкаського міськвиконкому Андрій Поліщук, подібних способів рекламування у місті ще не було. Лавочки виконуватимуть свою звичну місію, а рекламною площиною слугуватимуть їхні спинки, виготовлені з акрилу.
– Підприємець за свої кошти купує лавочки, встановлює їх і продаватиме на них рекламну площу. А за це ще й сплачуватиме кошти до бюджету. Щомісячно ця сума становитиме 437 гривень. До того ж передбачається встановлення освітлення та урн для сміття у цій зоні відпочинку, – говорить Андрій Поліщук.
17.01.2014 13:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter