Київське ТОВ «Конструкторське бюро Укрпромреконструкція» збудує телепередавальну станцію в Драбові за 5,1 млн. грн.

Київське ТОВ «Конструкторське бюро Укрпромреконструкція» збудує телепередавальну станцію в Драбові за 5,1 млн. грн. Як повідомляють Наші Гроші, концерн радіомовлення, радіозв’язку та телебачення 27 грудня уклав угоди на будівництво двох телевізійно-передавальних станцій на суму 9,31 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».
Пропозиція ТОВ «КБ «Укрпромреконструкція» відрізнялася від прийнятої замовником тільки на 0,4%. Будівництво телевізійно-передавальної станції у смт. Драбів Черкаської області за 5,10 млн грн. виконає ТОВ «Конструкторське бюро Укрпромреконструкція». Його власник Іван Нориця працює директором «Науково-виробничої компанії «Укрпромреконструкція», що належить Марії Вельдяскіній. Ця фірма зареєстрована в одному будинку з ПП «Бенефіт» – Київ, вул. Мельникова, 12.
Роботи треба провести протягом 24 місяців після здійснення попередньої оплати.
Висота вежі має становити 110 м. Планується будівництво фундаментів під антенну опору та фідерний місток, монтаж металоконструкцій вежі, монтаж пожежної сигналізації, пожежегасіння, охоронної сигналізації, системи оповіщення та передачі, монтаж зовнішнього енергопостачання і освітлення, облаштування під’їзних доріг, місця для паркування автомобілів, огорожа і благоустрій території та ін. Також у договір включено придбання радіотехнічного обладнання і меблів.
Єдиним конкурентом, допущеним до торгів, було ТОВ «Альпініст» з пропозицією на 1,20 млн грн. дорожчою.
16.01.2014 12:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter