Прокуратура вважає, що Черкаський СІЗО для підлітків - дім рідний, незважаючи на ряд питань

Прокуратура вважає, що Черкаський СІЗО для підлітків - дім рідний, незважаючи на ряд питань Сьогодні Черкаський слідчий ізолятор відвідали представники обласної прокуратури на чолі з виконуючим обов’язки прокурора Черкаської області Ігорем Рогатюком.
Як інформує прес-служба управління ДПтС України в Черкаській області, вони відвідали камери, в яких утримуються неповнолітні особи, взяті під варту. Крім того, був оглянутий шкільний клас, спортивна зала та харчоблок установи. Метою візиту була оцінка стану дотримання прав неповнолітніх та відповідність комунально-побутового забезпечення до встановлених норм.
Ігор Рогатюк особисто поспілкувався з кожним підлітком на предмет усвідомлення ними тяжкості скоєних злочинів та цікавився планами на майбутнє. Крім того представники прокуратури цікавились у неповнолітніх ставленням до них персоналу установи та скаргами на умови утримання. Жодних скарг чи заяв не було висловлено.
Під час огляду зверталась увага на наявність у камерах телевізорів, радіоточок, необхідної художньої та навчальної літератури. Встановлено, що підлітки забезпечені триразовим гарячим харчуванням, спальними місцями, речами першої необхідності та постільною білизною. Кожного дня їм надається двогодинна прогулянка на свіжому повітрі в прогулянковому дворі, обладнаному спортивним інвентарем.
Повідомляється, що Ігор Рогатюк, незважаючи на ряд питань, котрі потребують вирішення найближчим часом, дав задовільну загальну оцінку побаченому.
15.01.2014 14:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter