У Шевченківському райсуді Києва продовжується розгляд справи "прокуратура проти Одарича"

14 січня в Києві в Шевченківському районному суді проходило чергове засідання у судовій справі проти екс-міського голови Черкас Сергія Одарича. Як нагадують у прес-службі ПВД, його звинувачують у незаконному звільненні кількох працівників мерії і невиконанні рішень судів щодо їх поновлення.
На засіданні мали б заслухати шістьох свідків зі сторони звинувачення. Однак ніхто з них до судової зали не з’явився. Як пояснила представник прокуратури Наталія Кругляк, свідки не прийшли, мотивуючи різними причинами – хтось виїхав, а дехто доглядає хворих батьків.
Однак представник прокуратури заявила клопотання про допит додаткового свідка, а саме: Володимира Абраменка, який шість років тому очолював відділ екології та раціонального природокористування.
Як виявилося Володимир Абраменко не був допитаний під час досудового слідства, оскільки він працював в Києві. За словами Наталії Кругляк, цей свідок міг розповісти про конкретні обставини звільнення окремих потерпілих.
Сторона захисту заперечила, мотивуючи тим, що цей свідок жодного разу не допитувався під час досудового слідства і про нові обставини він не повідомить.
15.01.2014 13:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter