Мер Бидгоща пропонує черкащанам вивчити три польських слова - і відвідати Польшу на халяву

Мер Бидгоща пропонує черкащанам вивчити три польських слова - і відвідати Польшу на халяву Мер польського міста Бидгощ Рафал Брускі запрошує жителів Черкас взяти участь в інтернет-конкурсі «Скажи Бидгощ». Переможець отримає в нагороду можливість провести незабутній вікенд у Польщі разом із супроводжуючою особою за рахунок м. Бидгощ.
Офіційний лист Рафала Брускі з відповідною пропозицією був надісланий виконуючому обов’язки міського голови Черкас Віктору Білоусову. Відзначимо, що м. Бидгощ є містом-побратимом Черкас.
«Наші міста мають багато спільного. Кожного року ми зміцнюємо співробітництво у сфері культури, освіти і підприємництва. Цього разу ми хотіли запросити жителів Черкас гарно провести час. Ми розуміємо, що польська мова є надзвичайно тяжкою для іноземців. Навіть правильна вимова назви нашого міста вимагає досить довгої практики.
Тому підготували інтернет-конкурс під назвою «Скажи Бидгощ». Кожен може відвідати сайт www.say.bydgoszcz.pl і записати відео, вимовляючи таку фразу польською мовою «Я зичу всього найкращого Бидгощу «Dobrze zycze Bydgoszczy».
Кожного місяця інтернет-користувачі обиратимуть переможця шляхом голосування. У нагороду переможець отримає можливість провести незабутній вікенд в польському м. Бидгощ разом із супроводжуючою особою за рахунок міста Бидгощ.
Я переконаний, що наш проект зацікавить черкащан і зміцнить взаємини між жителями наших міст», – йдеться у листі.
10.01.2014 11:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter