В Умані Мимру зі "Службового роману" "посадили за грати" та змусили жартувати, шиючи наволочки та простирадла

Як повідомляють у прес-службі управління ДПтС України в Черкаській області, 6 січня у стінах Уманської виправної колонії відчувалось незвичне пожвавлення.
Цього разу засуджені жінки власними силами підготували новорічну виставу-мюзикл. Сценарій вистави був побудований за мотивами сюжету кінофільму "Службовий роман".
Самодіяльні артисти максимально адаптували його до повсякденного життя в колонії та діяльності швейного виробництва, на якому працюють жінки. Зі сцени лунали привітання з Новим роком, дотепні жарти та популярні пісні.
Жінки, що відбувають покарання, мали змогу сповна проявити свої таланти. Виявилось, що в установі є багато справжніх художників, стилістів, акторів та співаків. Під час підготовки до вистави були продумані найменші деталі, засуджені власноруч виготовили декорації, створили образи акторів та виготовили для них костюми.
Начальник Уманської виправної колонії Анатолій Лапуцький висловив захоплення від побаченого: «Я вражений високим рівнем підготовки вистави, приємно дивитися, як засуджені з гумором ставляться до життєвих ситуацій, котрі відбуваються в колонії та на виробництві», - зазначив він.
10.01.2014 10:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter