До 60-річчя Черкаської області виготовили 200-кілограмовий торт

Понад 200-кілограмовим тортом велетенським тортом у вигляді карти Черкаської області привітала міська влада Черкас містян та гостей нашого міста з нагоди визначної дати в житті нашого краю – 60-річчя з дня утворення Черкаської області. Як інформує прес-служба міської ради Черкас, 7 січня цю солодку смакоту доставили на Соборну площу.
До 60-річчя Черкаської області виготовили 200-кілограмовий торт

Головний натхненник та ініціатор такого солодкого подарунка черкаській громаді – директор департаменту організаційного забезпечення Черкаської міської ради Лілія Маліщук розповіла, що загальна площа торта складає близько 12 квадратних метрів і вагою він понад двохсот кілограм.
Завширшки це солодке диво до трьох метрів, а його довжина – близько чотирьох.
До 60-річчя Черкаської області виготовили 200-кілограмовий торт

Над втіленням цієї кулінарної ідеї працювала бригада кращих кондитерів ФОП Мантула "ТМ "Mariya" (колишня Черкаська макаронна фабрика).
– Обрали один з найулюбленіших рецептів черкасців – торт «Дамський каприз». На його виготовлення пішло 85 кг цукру, 58 кг борошна, 17 літрів згущеного молока з цукром, 45 кг вершкового масла. Крім цього кондитери додали у торт грецький горіх та чорнослив, – повідомила Лілія Миколаївна.
Директор ФОП Мантула «ТМ Mariya» Жанна Мантула розповіла, що для їх підприємства – це перше замовлення на виготовлення такого масштабного кулінарного виробу. Адже донині найбільший торт, який робили черкаські кулінари важив до тридцяти кілограмів.
– Але то – навіть не порівняти з нинішнім тортом, де наші майстри у точності відтворили справжню карту Черкаської області. Кожний район на кулінарному диві виготовлений з найсвіжішої і якісної глазурованої мастики. Вона має гарний вигляд і приємна на смак. Крім цього з нею відносно зручно працювати, адже вона легко ріжеться, – поділилась секретами Жанна Володимирівна.
За її словами, загалом на виготовлення цього святкового торту кулінарам знадобилось близько двох діб. Впродовж однієї – випікали всі коржі та змащували їх кремом, а наступного дня – майстри «чарували» над зовнішнім оздобленням торту та виготовленням солодкої аплікації у вигляді Черкаської області.
08.01.2014 11:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter