ДФІ: в області виявлено 67 фальшивих чорнобильських посвідчень

ДФІ: в області виявлено 67 фальшивих чорнобильських посвідчень Фахівці Держфінінспекції області провели ревізії щодо правильності призначення пенсій, допомог і компенсацій особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та обґрунтованості видачі документів, що слугували підставою для їх призначення.
Як інформують у прес-службі Держфінінспекції в Черкаській області, контрольними заходами на даний час виявлено 67 осіб, які для отримання пенсій надали недостовірні документи. Даним особам призначено та виплачено понад 2 млн гривень. Не виключено факти збільшення таких випадків, оскільки на даний час відповіді надійшли не на всі запити.
Матеріали ревізій передані до правоохоронних органів, за результатами розгляду яких на 03.04.2012 порушено 9 кримінальних справ.
Крім того, до Комісії зі спірних питань визначення статусу осіб, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, Черкаської облдержадміністрації направлені клопотання про позбавлення вищевказаних осіб статусу постраждалих та вилучення посвідчень учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС та постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи. За результатами засідань комісії, станом на 03.04.2012 34 особам не підтверджено статус постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи. Робота комісій триває.
09.04.2012 10:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter