До 200-річчя Шевченка на черкаських дорогах встановлять 29 знаків маршрутного орієнтування

До відзначення 200-ї річниці з дня народження Кобзаря на дорогах Черкащини додатково встановлять 29 знаків маршрутного орієнтування. Про це інформує Служба автомобільних доріг у Черкаській області. Зараз знаки вже виготовляють у одній з ДП «Черкаський облавтодор». Вартість робіт сягне близько 150 тис грн.
До 200-річчя Шевченка на черкаських дорогах встановлять 29 знаків маршрутного орієнтування

- Інформаційні вказівники встановлять упродовж двох наступних місяців наступного року при настанні відповідних погодних умов, - зазначає заступник начальника відділу ремонту та експлуатаційного утримання доріг Руслан Гребенюк.–Найбільше знаків, одинадцять, у Звенигородському районі. Два - у Канівському, вісім - у Лисянському, три - в Золотоніському та п’ять - в Уманському.
Частина знаків матиме розмір 1,80 х 2,70 м, решта – 4,50 х 2,80. За існуючою схемою туристичних маршрутів у області нині вже встановлені 19 знаків з інформацією про туристичні об’єкти. Також на дорогах державного значення визначені місця для стоянки екскурсійного транспорту. Всього в краї нараховується більше 29 тис дорожніх знаків.
Крім того, за програмою, розробленою Укравтодором, дорожні знаки із зазначенням напрямку руху до Шевченківських об’єктівна Черкащині встановлять у кожному регіоні країни.
25.12.2013 17:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter