У гостях у маразму: Губка Боб та Пятачок виштовхали нардепа Сиротюка від приймальної Тулуба

У гостях у маразму: Губка Боб та Пятачок виштовхали нардепа Сиротюка від приймальної Тулуба Наразі у Черкасах приблизно сотня місцевих жителів на чолі із нардепом-"свободівцем" Юрієм Сиротюком та депутатом від "Батьківщини" Миколою Булатецьким намагаються зайти всередину обласної адміністрації, щоб поспілкуватися із губернатором області Сергієм Тулубом, передає корреспондент Gazeta.ua.
Вхід у ОДА заблокували кілька десятків працівників міліції. Коли вони не пропустили натовп, сталася штовханина, але люди далі не пішли. Міліція пропустила нардепа. Він пройшов до турнікету в адміністрацію, але звідти його виштовхали чоловіки у костюмі Губки Боба і поросятка. Він повернувся до людей і вони намагаються провести зібрання. Їм це зробити не вдається, бо прямо на площі перед адміністрацією проходить новорічне свято для дітей. Музика лунає настільки голосно, що натовп не може її перекричати. Люди кричать : "Ганьба!" і "Банду геть!". Про подальші дії організатори заходу поки не повідомляють, але людей підходять все більше. Багато тримають плакати "Тулуба у відставку".
"Я, як народний депутат, маю право зустрічатися із громадянами. Тому судова заборона, яку ухвалили в Черкасах про заборону проведення мітингів, на мене не діє. Те, що мене не пустили у середину, вважаю клоунадою. Замість того, щоб працювати, Тубуб займається клоунадою. Такі його дії доведуть Черкаси до такої ситуації як у Києві", заявив Сиротюк.
Нагадаємо, напередодні у Черкасах оголосили, що сьогодні відбудеться мітинг "Черкащина проти свавілля", на якому люди мали дати оцінку діям влади та губернатора. Оскільки вважають їхню роботу незадовільною. Громада зібралася біля міської ради, де традиційно відбувався Євромайдан. Там провели короткий мітинг, де висловили вимоги до губернатора, відправили молебень зі свічками, після чого рушили під адміністрацію.
Ірина Патлатюк
21.12.2013 18:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
22:29 21.12.2013 imper:
Ірино , навіщо так брехати ? Ви особисто бачили як Губка Боб та Патрік когось виштовхували ? Вам не соромно ? В Патріку була дівчина 50 кг і просто не могла зайти в двері після того як відбулось свято біля ялинки , в Губці Бобі був хлопець 65 кг і вони були ні за яку партію ні за які політичні мотиви , такі як Ви що перекручують факти не можуть мати право називатись ЖУРНАЛІСТОМ .