У Кам`янському районі за "особистої підтримки Тулуба" будують спальний корпус спецінтернату

У Кам`янському районі за "особистої підтримки Тулуба" будують спальний корпус спецінтернатуЯк інформують у Черкаській ОДА, за сприяння та особистої підтримки голови обласної державної адміністрації Сергія Тулуба влітку 2012 року було розпочате будівництво нового спального корпусу на території Михайлівської загальноосвітньої спеціальної школи-інтернату.
Розпорядником коштів та замовником забудови є Головне управління капітального будівництва облдержадміністрації. Ним проведено тендер на виконання будівельних робіт та визначено підрядну організацію – ПП «Сфера-Пласт» м. Черкаси.
Днями на базі навчального закладу відбулась чергова виїзна нарада. У ній взяли участь заступник голови облдержадміністрації Михайло Коваленко, радник директора Департаменту капітального будівництва ОДА Анатолій Овчаренко, голова Кам’янської РДА Віталій Архип’юк, головний архітектор району Олександр Ткаченко, керівники підрядної організації.
Під час зустрічі розглядали питання про завершення будівництва об’єкта. Вирішено погодити зміни до проектно-кошторисної документації, виконати комплектацію електрощитової для подачі постійної електроенергії, монтаж очисних споруд під наладку, завершити роботи з прокладання зовнішньої каналізації, поставити огорожу школи та інше. У цілому на виконання робіт районом залучено близько 400 тис. грн. позабюджетних коштів.
Спорудження спального корпусу перебуває на особистому контролі голови райдержадміністрації Віталія Архип’юка.
19.12.2013 17:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter