Воротнік програв Бродському вже другий суд. Попереду ще два

Депутат Черкаської міської ради, директор КП «МІА «Черкаси» Валерій Воротнік програв черговий суд Михайлу Бродському. Про це інформує прес-служба Сергія Одарича. Депутат має спростувати інформацію, оприлюднену 16 вересня на сайті «Про все». Таке рішення 10 грудня ухвалив Придніпровський районний суд Черкас. Рішення було прийняте заочно. Відповідач жодного разу не з’явився на судові засідання. Хоча, як зазначає суд, належним чином був про це поінформований.
16 вересня на сайт «Про все» з’явився матеріал під назвою «Воротнік дивується, які важелі впливу має Бродський для впливу на Апеляційний суд в Черкаській області». Там була оприлюднена інформація щодо Михайла Бродського.
- За рішенням суду Валерій Воротнік має на сайті «Про все» спростувати недостовірну інформацію, а також сплати всі судові витрати. Цього разу не подавали на стягнення моральних та матеріальних збитків. Цією справою ми хотіли показати, що не в грошах справа, а у позиції. Якщо Воротник чоловік і вважає себе чоловіком, він, як справжній чоловік, визнає свою помилку і спростує недостовірну інформацію. Інколи спростувати неправду значно складніше, ніж тишком-нишком сплатити кілька сот чи кілька тисяч гривень, - говорить адвокат Михайла Бродського Микола Кудрявцев.
Наприкінці листопада Соснівський районний суд уже ухвалював рішення, за яким депутат мав спростувати недостовірну інформацію і сплати символічні кошти моральної шкоди. Ще досі Валерій Воротнік не виконав це рішення суду.
- За невиконання рішення суду, яке набрало законної сили, передбачена відповідальність аж до кримінальної, – зазначає Микола Кудрявцев.
Проти Валерія Воротніка подані ще два позова, інформують вільні демократи.

Воротнік програв  Бродському вже другий суд. Попереду ще два
19.12.2013 14:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter