У Катеринополі до 60-річчя Черкащини Бардаченко і Моклюк почали розпродаж автозапчастин в дитячому магазині "Оленка"

У Катеринополі до 60-річчя Черкащини Бардаченко і Моклюк почали розпродаж автозапчастин в дитячому магазині "Оленка"Оригінальний магазин дитячих товарів відкрили днями в Катеринополі. Як інформують у Черкаській ОДА, відкриття магазину відбулося в рамках «виконання Соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича».
Отже, почесні гості церемонії відкриття магазину дитячих товарів на вулиці Леніна- голова райдержадміністрації Олексій Бардаченко, голова районної ради Андрій Моклюк, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники трудових колективів селища – ознайомилися з асортиментом «Оленки».
У сучасних торгівельних залах магазину можна придбати взуття, одяг, аксесуари, м`які дитячі іграшки, подарунки, автозапчастини.
У Катеринополі наполягають, що відкриття магазину «Оленка» приурочене до 60 – річчя створення області.
Від Провінції: якщо Бардаченко і Моклюк проявлять кмітливість, то до початку грудня 2014 року зможуть розпочати в ДИТЯЧОМУ магазині продавати не лише автозапчастини, а й товари інтимної гігієни, протизаплідні засоби тощо. І приурочити розширення асортименту до 200-річчя від дня народження Шевченка.
18.12.2013 17:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter