Два тижні в Черкасах 5-поверховий будинок стояв без тепла. Увімкнули після "інформнаїзду" "Інтера"

Два тижні в Черкасах 5-поверховий будинок стояв без тепла. Увімкнули після "інформнаїзду" "Інтера" У Черкасах посеред зими п'ятиповерховий будинок залишився з холодними батареями. Майже два тижні його мешканці рятуються від морозів теплими ковдрами та грілками. А от комунальники на скарги людей просто не звертають уваги. У відчаї люди були змушені звернутись по допомогу до журналістів.

До сну - одітою та під теплою ковдрою. Так живе пенсіонерка Тамара Мінаєва. В її будинку два тижні тому зникло опалення. Але жінка і досі не знає чому - комунальники відмовчуються.

Тамара Мінаєва, мешканка будинку:

- Это ж не дело, что мы спим в халатах, в теплых платках. Я за тепло плачу, за эту квартиру - 300 гривен, за двухкомнатную - 300 гривен, мы начинаем платить с октября месяца, а температура у меня - 15 градусов.

Серед зими без тепла залишились майже 90 квартир цього будинку. Автономне опалення тут є лише в одиниць, у решти батареї ледь теплі. Іван Іванович знається на роботі котелень, тож пояснює - комунальники просто вирішили зекономити.

Іван Велігоша, мешканець будинку:

- Подача тепла обмежена комунальниками, є отвір із тепломережі зовнішньої - видно, комунальники заварили частину цього отвору, і зараз тепла поступає менше.

У службі утримання будинків визнають - скарги від мешканців отримували. Але до теплопостачання комунальники не мають жодного стосунку. Котельними та батареями опікується Черкаська ТЕЦ.

Сергій Грішин, головний інженер придніпровської служби утримання будинків:

- Надавач послуг является черкасская ТЕЦ - значит, неякісний теплоносій, все вопросы, которые возникают по подаче теплоносія - только к черкасской ТЕЦ.

На зустріч із нами керівництво ТЕЦ часу не знайшло. Телефоном повідомили - проблему вже вирішують.

Представник Черкаської ТЕЦ:

"Є проблема, причини не вияснені, але люди займаються".

Після нашого візиту проблема, яку тепловики не могли вирішити два тижні, швидко розв'язалась. Буквально за кілька годин батареї в оселях людей потеплішали.

Станіслав Кухарчук, Павло Тимошенко, Новини, телеканал "Інтер", Черкаси
18.12.2013 15:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter