Прокуратура відбирає в "Укрпрофтур" останні клаптики землі в Черкасах

Прокуратура відбирає в "Укрпрофтур" останні клаптики землі в Черкасах Прокуратурою міста Черкаси проведено перевірку додержання вимог земельного законодавства України.
Як інформує прес-служба прокуратури міста Черкаси, рішенням Господарського суду Черкаської області ще в 2011 році визнано недійсним право власності Дочірнього підприємства «Черкаситурист» ПрАТ «Укрпрофтур» на комплекс будівель та споруд у Черкасах. Право власності на цей об’єкт визнано за державою в особі Фонду державного майна України.
Разом з тим, понад два роки з дня винесення судом рішення приватне акціонерне товариство «Укрпрофтур» продовжувало користуватися земельною ділянкою площею 0,94 га, вартістю близько 1,2 млн. грн.
З метою захисту державних інтересів у березні 2013 року прокурор міста Черкаси звернувся до суду з позовом до ДП «Черкаситурист» ПрАТ«Укрпрофтур» та виконавчого комітету Черкаської міської ради про визнання недійсним рішення органу виконавчої влади щодо надання земельної ділянки в постійне користування та про скасування відповідного державного акту.
Рішенням Господарського суду Черкаської області від 18 грудня позовні вимоги прокурора задоволені в повному обсязі.
18.12.2013 12:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter