Мрія Одарича "збити" з черкащан гроші на ремонт ліфтів не здійснилася: 247 ліфтів міста відремонтували за бюджетні гроші

Мрія Одарича "збити" з черкащан гроші на ремонт ліфтів не здійснилася: 247 ліфтів міста відремонтували за бюджетні гроші Як повідомляють у міській раді Черкас, 2013 року у черкаських багатоповерхівках відремонтовано 247 ліфтів, у яких 2013 році закінчився граничнодопустимий термін експлуатації. Зокрема, на території Придніпровської служби утримання будинків відремонтовано – 92 ліфти, на території Соснівської служби утримання будинків – 134 ліфти та на території СУБ «Митниці» - 21 ліфт.
Перший заступник директора департаменту-начальник управління житлово-комунального господарства департаменту ЖКК Черкаської міської ради Алла Грохольська розповіла, що це – всі ліфти, які потребували капітального ремонту у поточному році.
За її словами, усі роботи з оновлення обладнання та ліфтових механізмів, які відпрацювали 25 років, цьогоріч профінансовані у повному обсязі з міського бюджету. Загалом на плановий капітальний ремонт ліфтів у цьому році витрачено понад 5,2 мільйонів гривень.
Тож мешканцям жодного будинку в Черкасах не довелось доплачувати власні гроші, аби здійснити капітальне оновлення ліфта у їх під’їзді, що передбачалось попередньою владою.
До речі, із 247 ліфтів, які нинішнього року були відремонтовані, у 226-ти – здійснив роботи СРБП «Черкасиліфт», решту – ДП «Електромонтаж -424».
Алла Грохольська констатує, що проблема зношеності ліфтів у Черкасах з кожним роком буде зростати. Адже термін експлуатації левової частини ліфтового господарства у місті наближається до граничного допустимого терміну. А отже ті мають бути зупинені.
У грудні вже проведено тендер та підписано договір експертного обстеження на 263 ліфтів, граничний термін яких закінчується у 2014 році.
18.12.2013 09:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter