Поплавський підтримає в Черкасах молодіжні стартапи

Упродовж двох днів лідери молодіжних громадських організацій обговорювали актуальні для черкаської молоді проекти разом з Михайлом Поплавським, відомим активною підтримкою молодіжних стартапів. У результаті обговорення сторони підписали Меморандум про співпрацю.
«Весь світ розвивається завдяки прогресивним проектам молодих людей. Україна не повинна бути виключенням. Українська молодь має займатися соціально-значимими для країни справами, рухаючи все суспільство вперед. А дорослі повинні допомагати молодим людям, підтримувати їх стартами. Тому ми сьогодні і підписали Меморандум про співпрацю», - заявив Михайло Поплавський.
Поплавський підтримає в Черкасах молодіжні стартапи

За відсутності фінансування молодіжних проектів місцевою владою, підтримка Михайла Поплавського, як авторитетного і відомого громадського діяча, стане дуже доречною.
Поплавський підтримає в Черкасах молодіжні стартапи

«Сьогодні більше 10 молодіжних організацій підписали Меморандум з Михайлом Поплавським. Адже він – громадський діяч, відомий не тільки в Україні, проте і за її межами. Отже він зможе залучати необхідні інвестиції для наших проектів не тільки всередині країни, проте також серед української діаспори закордоном», - підкреслив Андрій Давидов, голова Ради молодіжних громадських організацій Черкаської області.
13.12.2013 15:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter