Білоусов: У разі великих снігопадів черкаські вулиці розчищатимуть БТР-и

Білоусов: У разі великих снігопадів черкаські вулиці розчищатимуть БТР-и Віктор Білоусов взяв на контроль ситуацію з прибиранням снігу в Черкасах. Про це інформують у прес-службі Черкаської міської ради. За словами Білоусова, на сесії міської ради депутати виділили 200 тисяч гривень із міського бюджету на придбання шанцевого інструменту для прибирання снігу. Він дав доручення терміново завершити укладання договорів на придбання 100 дерев’яних та 270 шахтарських лопат і 100 льодорубів та надати відповідні платіжні доручення для перерахунку коштів і підкріплення цього рішення Держказначейством.
Віктор Білоусов охарактеризував ситуацію щодо життєдіяльності міста в зимовий період, як нормальну. А ремонтні роботи, які виникають, здійснюються оперативно і без затримок.
За словами секретаря міської ради, сьогодні вранці на прибирання автошляхів міста від снігу вийшло 18 одиниць техніки: 5 солерозкидачів, 4 трактори із щітками та 9 комбінованих дорожніх машин.
Віктор Білоусов доручив керівникам СУБів під час снігопадів задіювати всі наявні в них технічні ресурси.
Також є домовленість з навчальним центром «Оршанець» Державної прикордонної служби про використання БТР-ів при великих снігопадах .
10.12.2013 10:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter