Поплавський: У Черкасах рух тролейбусів у вихідні дні відновлено

Транспортні негаразди в Черкасах – одна з найболючіших проблем і місті. Люди постійно скаржаться на комунальний транспорт, який ходить вкрай нерегулярно.
Комунальне підприємство «Черкасиелектротранс» знаходиться у жахливому стані. Через нестачу фінансування, потребують відновлення кілометри контактних мереж і сотні опор, роками не оновлюється тролейбусний парк, працівників скорочують, а тим, хто залишився, зменшують зарплатню, та й ту постійно затримують.
Поплавський: У Черкасах рух тролейбусів у вихідні дні відновлено

Через тяжкий стан підприємства чиновники вирішили зекономити на русі тролейбусів по вихідних. Черкасці звернулися зі скаргами до кандидата в народні депутати по в/о №194 Михайла Поплавського.
Після втручання Поплавського нормальний рух тролейбусів по вихідних все ж було відновлено.
«Проблема з рухом тролейбусів дуже складна. Комунальний перевізник знаходиться у жахливому стані, проте чиновники чомусь віддали всі найприбутковіші маршрути№1, 2, 7, 10 в руки приватним перевізникам. Приватні маршрутки повиставляли ціни на проїзд черкащанам 2,50 гривні, як у Києві, і деруть гроші з людей», – дивується Михайло Поплавський.
«З іншого боку, чиновники вирішили зекономити на русі тролейбусів на вихідних. От і виходить, що черкасці, особливо пенсіонери, вимушені чекати тролейбусів, де проїзд коштує 1грн. 25коп., адже не можуть платити вдвічі більше приватникам. Ми втрутилися в цю ситуацію та оперативно вирішили її», – зазначив Поплавський.
10.12.2013 09:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter