У Черкасах вже можуть повіряти тахографи

У Черкасах вже можуть повіряти тахографи Відтепер у Черкасах можуть повіряти тахографи. Про це інформують у Черкаському прес-клубі.
Таку можливість, що створює безпеку руху, мають лише кілька міст України.
- Нещодавно ми придбали обладнання для повірки тахографів та освоїли цей новий вид досліджень, який тепер готові робити і для інших областей України, - констатує директор ДП «Черкасистандартметрологія» Михайло Ісаєнко. - Тахограф – це обладнання, що встановлюється у автобусах та авто (які здійснюють далекі перевезення), що реєструє режими руху – для створення безпечних умов перевезень шляхом контролю за дотриманням водієм швидкості руху, режиму праці і відпочинку. Тахографи у нас встановлюють у зв’язку із необхідністю підвищення безпеки пасажирських перевезень, що регламентується чинним законодавством України, а також - приєднанням України до Європейської угоди щодо роботи екіпажів транспортних засобів, які виконують міжнародні перевезення.
За словами начальника відділу повірки і метрологічної атестації ЗВТ електричних та радіотехнічних величин ДП «Черкасистандартметрологія» Валерія Зеленюка, за допомогою нового обладнання наразі уже проведено повірки тахографів на кількох автотранспортних підприємствах області – загалом, повірено 40 приладів. А в області нараховується до 5 тисяч автобусів та до 20 тисяч вантажівок, котрі повинні мати тахографи, що підлягають періодичній повірці.
10.12.2013 09:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter